Kerkojme 2-3bashkebanuese femra

Jepet me qera nga: Flutura 27 Nën 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Kerkojme dy ose tri bashkebanuese femra . Banesa gjendet tek Teb banka mbrapa teatrit kombetar. Banesa eshte ndertim i ri dhe ka kete renditje. Dy dhoma gjumi , sallon me kuzhine, banjo , ballkon. Banesa ka kushte shume te mira . I lutemi te interesuarave te lajmrohen deri te dielen . Startimi per banim nga data 01.12.2015 .
Qeraja per muaj eshte 250€ komplet plus shpenzimet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim