Kerkojme 3-4 cimera per banim

Jepet me qera nga: Shqipron Kadolli 18 Mar 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagjia e Spitalit Prishtine
Sipërfaqe: 86 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Kerkojme 3 ose 4 cimera per banim. Banesa gjendet te lagjia e spitalit afer Viva fresh. Ka 3 dhoma, sallon me kuzhin, dy banjo dhe ballkona. Banesa eshte ne katin e pare ndertese e re. 250 eshte qmimi i qiras plus shpenzimet e baneses
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim