Kerkojme Banesa me Qera (Kodi 007)

Jepet me qera nga: jeti 06 Dhj 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Kerkojme Banesa me Qera afatgjate/afatshkurte
Ju falemnderojme nese keni banese
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858(viber)
ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com
Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk
Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim