Kerkojme Bashkebanuese

Jepet me qera nga: Fitore 28 Shk 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Kerkojm 3 bashkebanuese (f).
Banesa gjendet ne lagjen e spitalit, Mati 1, mbi Super Viva. Banesa eshte e re dhe e sapo banuar.
Cmimi 50e per person.
044 884 386
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim