Kerkojme bashkebanuese (f)

Jepet me qera nga: Valbona 24 Gsh 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

55 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lakrishte
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Kerkojme bashkebanuese (f).
Banesa gjindet ne lagjen Lakrishte Hymja e pare afer Pro Credit Bankes, kati i III-te.Banesa posedon ashensor,nxemje qendrore dhe eshte shume e pershtatshme per banim.
Cmimi per person eshte 55 euro.
Perparesi kane te punesuarat! Te gjithe te interesuarat mund te na kontaktojne ne nr.tel: 044/847-750
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim