Kerkojme bashkebanuese

Jepet me qera nga: Antigona 23 Nën 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani
Komuna: Prishtinë
Kerkojme 3 bashkebanuese (F), qe nga 1 dhjetori. Banesa gjendet ne lagjen Dardania mbrapa Santese.
Ka kushte te mira banimi. Posedon sallon, kuzhine, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, dhe ballkon.
Per me shume info na konaktoni ne nr: 045-810-043, 049-895-023
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim