Kerkojme bashkebanuese

Jepet me qera nga: Fitore 03 Dhj 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Kerkojme dy ose tri bashkebanuese. Banesa gjendet ne Ulpiane, mbrapa aleances, afer Restaurant Amaro. Banesa ka dh dhoma dhe sallon me kuzhine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim