Keshoj Banese Komode ne Emshir

Jepet me qera nga: arber Sot 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: EMSHIR
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qira ne Emshir ( banesat e arapve ). Banesa ka 2 dhoma , sallon , kuzhin , banjo dhe 2 ballkona .
Qmimi i fundit 250 dhe kaucion duhet 100

Kontakt_ArberiAviber

945 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim