Konvikt Per Student

Jepet me qera nga: Konvikti per Student 06 Tet 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 7
Adresa: Pran Fakultetit te FSI
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ambient i ngrohte dhe i qet te per Banim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim