Konvikt per Student tek Parku Qytetit

Jepet me qera nga: Konvikt per Student tek Dodona 26 Dhj 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 6
Komuna: Prishtinë
Konvikti Studenteve u ofron:
• Kurse te Kuranit dhe gj. Arabe
• Ushqim cilësor ( Mëngjesin, Dreken, Darken)
• Mjedis te rehatshëm për fjetje • Ujë 24 or
• Për shfletim të internetit Kompjuterët dhe Wi-Fin
• Sallën e Studimit
• Aktivitete sociale dhe sportive të cilat organizohen gjatë vitit...
• Mesxhidin per Namaz.
Adresa: Rr. Xh. Mitrovica Nr 24 - Përballë Teatrit Dodona ( Afer Kryesis se Bashkesise Islame te Kosoves) Prishtina 1. Prishtinë Nr Kontaktues 045 626 040
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim