LËSHOHET BANESA ME QIRA/ FLAT FOR RENT

Jepet me qera nga: Endrit 22 Mar 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: LËSHOHET BANESA ME QIRA/ FLAT FOR RENT
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa me qira ne qender te prishtines, ne lagjen tophane, banesa esht 76 m2, ka dy dhoma gjumi, dy banjo, sallon, kuzhine,dhe ballkon. Banesa ka rryme dhe uje 24h, eshte ne katin e 6, lifti funksional gjithmone.

Per me shume informata

+37744 805 505
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim