LËSHOHET ME QERA BANESA NË ULPIJANË OBJEKTI C15

Jepet me qera nga: DINI 16 Nën 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: NË ULPIJANË OBJEKTI C15 AFER FONATENES
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
LËSHOHET ME QERA BANESA NË ULPIJANË ME HYMJE TË VEQANTË , BANESA PËRBËHET NGA 1 DHOM E MADHE , 1 KUZHINË , DHE 1 BANJO , BANESA LËSHOHET VETËM PËR KOHË TË GJATË , DHE LËSHOHET PER DY-TRI FEMRA OSE QIFT.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim