LËSHOHET ME QERA BANESA NË ULPIJANË OBJEKTI C15

Jepet me qera nga: DINI 20 Nën 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: NË ULPIJANË OBJEKTI C15 AFER FONTANES
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
LËSHOHET ME QERA BANESA NË ULPIJANË NË OBJEKTIN C15 AFER FONTANES , AJO PËRBËHET NGA 1 DHOM , 1 KUZHINË , DHE 1 BANJO , BANESA LËSHOHET VETËM PËR KOHË TË GJATË DHE VETËM PËR DY-TRI FEMRA OSE QIFT .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim