Lèshoj banes me qira prishtinè.

Jepet me qera nga: Uran 07 Sht 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qmimi sipas marveshjes.
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka dy dhoma banjo dhe koridor .banesa eshtè e mobiluar dhe e posa rnovuar.gjendemi nè Aktash nr1.Afer nderteses Eulex.te viva freshapo1tqtori.prishtinè.Banesa èshtè Shtepi ptivate. Dhe ka hyrje tè veqant.ju mir presim..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim