Lëshohët banesa me qera në lagjen e Spitalit

Jepet me qera nga: Prishtina Estate 15 Sht 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 83 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshohët banesa me qera në lagjen e Spitalit. Banesa është në katin e I – rë, ka dhomën e ditës me kuzhinë, dy dhoma gjumi, një banjo, ballkon, ngrohje qëndrore, garazhë, ujë dhe rrymë 24h,….Banesa ështe e mobiluar në tërsi. Për më shumë ju lutemi të na kontaktoni në këta Nr. tel... ose na vizitoni në web faqen tone....

Qmimi 300 Euro.

045 77 44 77
038 500 111
www.prishtinaestate.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim