Lëshohet Banesa me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Arben 17 Jan 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kalabria
Sipërfaqe: 48 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne lagjen Kalabria afer stacionit te Autobuseve.
Banesa gjindet ne katin e 10/te dhe ka kete renditje:

1. Sallon me kuzhinë
2. Dhoma e gjumit
3. Korridori
4. Banjo
5. Ballkoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim