Lëshohet Banesa me qira në lagjen Lakrishte

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Ora Patundshmëri Dje 21:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lakrishte,Prishtine
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa me qira në lagjen Lakrishte, gjendet në katin e 3,me pamje nga nga qyteti me dy nxemje vetanake dhe të qytetit. Banesa është e lire nga 1 Qershori.

Posedon:
⊵Sallon
⊵Kuzhinë
⊵Dy Dhoma gjumi
⊵Banjo
⊵Koridor
⊵Ballkon

Cmimi 320€
Kodi A32

"ORA Patundshmëri"
☎+383 45 508 488 (viber&whatsapp)
☎+383 49 123 102
✉agjensioni.ora@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim