Lëshohet banesa me qera në qendër të Prishtinës

Jepet me qera nga: Prishtina Estate 12 Nën 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa me qera, 60 m2 në qendër të Prishtinës përballë (EULEX)
Banesa posedon:
1 sallon, 1 kuzhinë të ndarë, 1 dhomë gjumi, 1 banjo, 1 ballkon... dhe esht ne katin e IV.

Për më shume ju lutemi të na kontaktoni në këta Nr. tel.. ose na vizitoni në web faqen tonë...


035 / 500 - 111
045 / 774 - 477
www.prishtinaestate.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim