Lëshohet banesa luksoze me qera

Jepet me qera nga: Prishtina Estate 23 Dhj 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 155 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa luksoze me qera, 105 m2 si dhe terasë me madhësi 50m2 (së bashku, 155 m2) në Lagjën Arbëria (Dragodan) Banesa posedon: 1 sallon me kuzhinë të hapur, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 garderobë ndaras, 1 ballkon, 1 terasë 50 m2 me shikim nga Qendra e Prishtinës si dhe 1 garazhe për automjet. Për më shume ju lutemi të na kontaktoni në këta Nr. tel.. ose na vizitoni në web faqen tonë... 035 / 500 - 111 045 / 774 - 477 www.prishtinaestate.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim