Lëshohet banesa me qera

Jepet me qera nga: Zenel Braha 05 Gsh 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon 2 dhoma gjumi , 1 banjo , 1 ballkon ,sallon dhe kuzhin moderne me te gjitha paisjet . Gjendet ne lagjen e spitalit afer PTK . Banesa eshte e re .
Pas ore 17.00 thirrni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim