Lëshohet banesa me qera në lagjen Dardania

Jepet me qera nga: Prishtina Estate 10 Shk 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa me qera në lagjen Dardania në rrugen Bill Clinton përball Santes. Banesa është në katin e katërtë që ka 50m2, dhe përbëhet prej një salloni me kuzhinë, një dhomë gjumi, nje banjo, 1 ballkona, ngrohje qendrore të qytetit, e mobiluar komplet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim