Lëshohet banesa me qera në lagjen Kalabria (Emshir

Jepet me qera nga: Prishtina Estate 29 Shk 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa me qera në lagjen Kalabria (Emshir). Banesa është në katin e tretë dhe ka 60m2, ka sallon me kuzhinë, një dhoma gjumi, një banjo, 1 ballkona, ngrohje qendrore të qytetit, e mobiluar komplet..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim