Lëshohet banesa me qera në lagjen tokbashqe afër s

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjencioni për Patundshmëri VATRA 28 Shk 15:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: lagjen tokbashqe afër shkollës "Gjergj Fishta "
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa me qera në lagjen tokbashqe afër shkollës "Gjergj Fishta "
Banesa është 62m2 dhe është e mobiluar.
Bansa posedon 1 dhomë fjetje 1sallon+kuzhin dhe 1 banjo.
Banesa është në katin e dytë dhe është shume e pershtatshme për banim.
Çmimi: 210 €
Per informacione me te hollësishme na kontaktoni ne numrin 044/821-820
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim