Lëshohet banesa me qira te Parku i Qytetit

Jepet me qera nga: Immobilien Investment 12 Tet 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Parku i Qytetit
Sipërfaqe: 94 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne rrugen Shaban Palluzha, te parku i qytetit, saktesisht prejt teatrit Kombetar 5 min.
Banesa eshte e mobiluar komplet dhe ka kete perbereje:
Sallon me Kuzhine,Dy dhoma gjumi
Shapiz,banjo, korridor dhe ballkon.
Banesa gjendet ne katin e 3.

Per info shtese nr.tel 044208444
.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim