Lëshohet banesa me qira te kafet e vogla

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjencioni për Patundshmëri VATRA 18 Maj 17:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Qafa te kafet e vogla Prishtine
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa me qira te kafet e vogla , Prishtinë.
Banesa është mjaft luksoze dhe shumë e përshtatshme për banim.
Banesa është e mobiluar me mobile moderne.
Është në katin e trete ,posedon klimatizim, ngrohje qendrore me rryme , gjakuzi e shume te tjera.
Madhësia : 60m2
Çmimi : 500€
Për informata më të hollësishme mos hezitoni të na kontaktoni në:
Tel: 044/821-820
e-Mail: agjencionivatra@gmail.com
Facebook: Agjencioni Për Patundshmëri - VATRA
Agjencioni "Vatra" Shpk ka edhe zyren në rrugen "Rasim Kiqina" – Drenas (në përfundim të sheshit në anën e majte)
JU MIRËPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim