Lëshohet banesa me qira

Jepet me qera nga: lendi 11 Sht 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Tokbashqe
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesen me qira ne Tokbashqe para shkolles fillore Gjergj Fishta. Banesa ështe krejtisht e mobiluar, ne katin e 4, ka sallonin, kuzhinën, dhomen e fjetjes, ballkonin, banjon. Ambient i qetë dhe i fresket i Gërmis.

Tel 044/672-084
Lendi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim