Lëshohet banese me qira Mati 1

Jepet me qera nga: Mend 05 Tet 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshohet me qira banesa ne lagjen Mati 1 . Banesa gjendet ne ndertesat e Tregtise .Banesa vetem sa eshte leshuar e re dhe i ploteson te gjitha kushtet per banim.Banesa gjindet ne katin e 4 dhe posedon , 1 sallon e kuzhine te perbashket , 2 dhoma gjumi , 2 banjo , shpajz , terase etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim