Lëshohet banesen me qera në Arbëri Dragodan

Jepet me qera nga: Prishtina Estate 14 Mar 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesen me qera në lagjen Arbëria (Dragodan). Banesa është në katin e gjashtë që ka 60m2, dhe përbëhet prej një salloni me kuzhinë, një dhomë gjumi, nje banjo, 1 ballkona, ngrohje qendrore, e mobiluar komplet. Për më shumë ju lutemi na kontaktoni në këta Nr. Tel ose na vizitoni ne web faqen tone...

038 500 111
045 774 477
www.prishtinaestate.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim