Lëshohet me qera banesa e pamobiluar

Jepet me qera nga: Mend 30 Sht 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 87 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Lëshohet me qera banesa e pamobiluar ne lagjen Mati 1 . Banesa gjendet ne ndertesat e Tregtise .Banesa vetem sa eshte leshuar e re dhe i ploteson te gjitha kushtet per banim.Banesa gjindet ne katin e 4 .Banesa posedon , 1 sallon e kuzhine te perbashket , 2 dhoma gjumi , 2 banjo , shpajz , terase etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim