Lëshohet me qira banesa në lagjen Mati 1.

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjencion per patundshmeri DORDOLECI 09 Mar 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Lagjja Mati 1
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
ëshohet me qira banesa në lagjen Mati 1.

Banesa gjendet në ndërtesën e Royal-it në rrugën "B", i ka 68 m2 dhe është në katin e 1.

Organizimi i banesës:

1 dhomë të ditës + kuzhinë;
1 dhomë gjumi;
1 banjo;
1 korridor;
1 ballkon.

Banesa është e mobiluar dhe e pajisur me produkte moderne. Ka ujë 24 orë në ditë të garantuar me rezervuar nga kompania e kompleksit.

Banesa lëshohet vetëm për familjar ose ndonjë qift dhe lëshohet për afat të gjatë.

Çmimi i qirasë është 300€ në muaj plus shpenzimet.

Për më shumë informata:

+377 44 221 311 (Viber & WhatsApp)
+386 43 221 311
+386 49 221 311

info@dordoleci.com
www.dordoleci.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim