Lëshohet ose shitet, banesa me qira në Lagjen Mat1

Jepet me qera nga: Agjencion per patundshmeri DORDOLECI 09 Mar 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Lagjja Mati 1
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Shitet ose lëshohet banesa me qira në rrugën kryesore të Lagjes së Spitalit, 1 km nga rrethi kryesor.

Banesa i ka 60 m2, është në katin e 3 dhe posedon ashensor, si dhe ka pamje te mirë drejtuar nga Lindja.

Organizimi i banesës:

1 dhomë të ditës + kuzhinë
1 dhomë gjumi
1 banjo
1 korridor
1 ballkon

Banesa është e mobiluar dhe e pajisur me produkte moderne.

Çmimi i shitjes së banesës është 45,000€.

Ndërsa për të interesuarit për marrje me qira, qiraja mujore është 200€, e pagueshme në avans, plus depoziti prej një qiraje mujore.

Për më shumë informata:

+377 44 221 311 (Viber & WhatsApp)
+386 43 221 311
+386 49 221 311
info@dordoleci.com
www.dordoleci.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim