Lëshojë banesë me qira

Jepet me qera nga: Afrim 12 Nën 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i Diellit përball shkolles "Ismail Qemaili"
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë

Banesa është e mabiluar dhe posedon të gjitha paisjet e nevojsheme
Dhe ka 24h ujë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim