Lëshoj 2 banesa me qera

Jepet me qera nga: Shefki Dalipi 18 Nën 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Bregu i Dielli, përballë sh.f. Iliria
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Lëshoj 2 banesa me qera në Breg të Diellit, përballë sh.f. Iliria. Banesat kanë hapsire prej 70 m2.
Janë të mobiluara dhe kanë kuzhinë, sallon, banjo dhe dhomë gjumi.

Ujë 24h

Banesat janë krejtësisht të ndara nga njera tjetra, lëshohen ndamas dhe së bashku.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim