Lëshoj 2 banesa me qira

Jepet me qera nga: Shefki Dalipi 17 Nën 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Bregu i Diellit, përball sh.f. Iliria
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
lëshoj 2 banesa me qira Bregu i Diellit përball sh.f. Iliria. Banesat janë të mobiluar, dhe posedojn 70m2 hapsire.
ujë 24 ore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim