Lëshoj Banesë me qera

Jepet me qera nga: Naim 19 Jan 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesë me qera. Banesa ka sallon, kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo, dhe ballkon, gjithsej afer 110m2. Banesa gjindet afër Gjimnazit "Sami frashëri" në Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim