Lëshoj Banesën me qira ne Dardani

Jepet me qera nga: Astrit 04 Sht 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardania su 6/1 d-3 no11
Sipërfaqe: 86 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar, Bodrum, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne gjendje shume te mire dhe e gatshme per banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim