Lëshoj Banes me qira

Jepet me qera nga: Shefki Dalipi 22 Jan 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 75m2, dy dhoma, kuzhine me trapezari,ballkon, banjo. Banesa është e mobiluar komplete dhe është ne katin e dyte..
Banesa gjendet ne Bregun e Diellit-te banesat e bardha.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim