Lëshoj Me Qera Banesën Në Arberi

Jepet me qera nga: Erjon 23 Maj 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lëshoj me qera banesë moderne për ndërkombëtar në lagjen Arberia (ish Dragodan).
Banesa ndodhet në katin e parë.
Përbëhet nga një dhomë gjumi, dhomë dite, kuzhinë me tryezari, banjo, utilit dhe ballkon.
Banesa është tërësisht e mobiluar me mobile moderne, posedon tv, internet, kuzhinen me të gjitha paisje sidhe lavatriqe.
Banesa gjithashtu posedon edhe alarm kundër vjedhjes.
Hapësir mjaft e qetë dhe e sigurt, hyrja shkallet dhe koridori me pastrim të përdishëm etj.

Informata 045 469 583
045 555 109
erjon92@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim