Lëshoj banesë me qera, Bregu i Diellit

Jepet me qera nga: Drenushe 25 Shk 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën me qera në Bregun e Diellit (banesat e Pozhegu Brothers). Banesa ka 75m2, është e re dhe e mobiluar. Banesa është në katin e 5-të, lifti punon dhe banesa mirëmbahet nga kompania. Preferohen familjarë ose studente. Çmimi 300 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim