Lëshoj banesë me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Sofie 14 Shk 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Prishtinë - Dardani
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesë me qera ne lagjen Dardania tek parku, banesa është ne katin e dytë. Ka një dhomë dite, dhomë fjetje, kuzhinën ndaras, shpajz, si dhe taras, nxemje qendrore me termokos dhe ujë 24h.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim