Lëshoj banesë me qera

Jepet me qera nga: Shaqir 25 Gsh 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr."Bulevardi Dëshmorët e Kombit"
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj me qera banesën tridhomëshe (65 m2).
Banesa gjindet në rrugën "Bulevardi i Dëshmorëve të Kombit" 72/A Nr.12 në lagjen Dardania.
Banesa është e renovuar dhe e mobiluar.Është shumë e përshtatshme për zyrë.
Çmimi sipas marrëveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim