Lëshoj banesë me qera

Jepet me qera nga: Arsim 07 Pri 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën me qera.Banesa posedon 2 dhoma,kuzhinë,banjo,korridor,ballkon,është e mobiluar.Ka ngrohje qendrore.Gjendet tek banesat me tulla të kuqe dhe është banesë shtetërore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim