Lëshoj banesë me qira.

Jepet me qera nga: NN 12 Nën 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Shaban Polluha
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne qender te Prishtines
banesa eshte e gjitha e re e mboiluar dhe me kushte te mira.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim