Lëshoj banesën me qera ne Ulpiane Prishtinë

Jepet me qera nga: Agimi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën me qira ne Ulpiane, afër shkolles “Hasan Prishtina” , banesa gjindet ne katin e pare dhe ka dy dhoma, kuzhine , ballkon,banjo komplet e mobiluar, nxemje qendrore. Është e përshtatshme edhe për , zyre, përfaqësi, ordinancë apo veprimtari tjetër.

Tel: 044/65 99 95 & 049 455 722

Viber: 0037744182313
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim