Lëshoj banesën me qëra ne Prishtine

Jepet me qera nga: Sadik 17 Jan 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën me qëra ne lagjen Bregu i Diellit,te banesat e "Standartit".Banesa ka 2 dhoma gjumi,sallon me kuzhin,depo dhe garazh.Është e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim