Lëshoj banesën me qëra

Jepet me qera nga: Sadik 05 Jan 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën me qëra ne bregun e diellit te banesat e "Standartit" në katin e pest.Banesa ka 2 dhoma gjumi,sallon me kuzhin,depo dhe garazh.Është e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim