Lëshoj banesën me qëra

Jepet me qera nga: Sadik 08 Shk 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën me qëra ne lagjen Bregu i Diellit te banesat e Standartit.Banesa ka 2 dhoma gjumi,sallon ne kuzhin,2 wc,depo dhe garazh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim