Lëshoj banesën me qëra

Jepet me qera nga: Sadik 15 Mar 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën me qëra në lagjen Bregu i Diellit ,te banesat e -Standartit-,Kati i 5 -të.Banesa ka 2 dhoma gjumi,sallon me kuzhin,2 wc,depo dhe garazh.Është e mbiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim