Lëshoj banesën me qera.

Jepet me qera nga: Selami Bugaqku 25 Dhj 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 88 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën e re me qera. Banesa në katin e 3 është e sapo-mobiluar dhe ka 3 dhoma: Dy dhoma të gjumit dhe sallon. Po ashtu ka edhe 2 banjo, kuzhinën, ballkonin dhe një korridor me hapësirë të mjaftueshme. Ajo posedon ashensorin dhe hapësirë parkimi.Çmimi është i diskutueshëm.
Të interesuarit të na kontaktojnë në numrin e telefonit: 044-258-214 ose me email: 3dprojekte@gmail.com.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim