Lëshoj banesën me qera në lagjen Pejton

Jepet me qera nga: Prishtina Estate 13 Dhj 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën me qera në lagjen Pejton. Banesa është në katin e IV - të, ka dhomën e ditës, kuzhinë të ndarë, tri dhoma gjumi, dy banjo plus wc, ballkon, ngrohje qëndrore, garazhë, ujë dhe rrymë 24h, camera, sigurim fizik ,....Banesa ështe e mobiluar në menyrë moderrne . Për më shumë ju lutemi të na kontaktoni në këta Nr. tel... ose na vizitoni në web faqen tone....

Qmimi 750 Euro

045 77 44 77
038 500 111
www.prishtinaestate.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim